SEKTÖRÜN GÜÇLÜ BİRLİKTELİĞİ

MAKTEK İzmir 2017 Fuarı Yaklaşıyor

4-7 EKİM 2017

Bu yıl ilk defa 4-7 Ekim 2017 gerçekleşecek olan Maktek İzmir Fuarı, 2012 yılından bu yana Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (TİAD) marka sahibi olarak desteklediği, Makina İmalatçıları Birliği’nin (MİB) de işbirliği ile TÜYAP Fuarcılık tarafından düzenlenen Maktek Avrasya Fuarı’nın devamı niteliğindedir. Maktek İzmir sayesinde TÜYAP Fuarcılık ile birlikte büyüttüğümüz MAKTEK markasını bir adım daha ileriye götürüyoruz.

TÜYAP tarafından organize edilen Maktek İzmir Fuarı, Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği’nin (MİB) işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat Etkinlikleri A.Ş. (İZFAŞ), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), İzmir Ticaret Odası’nın (İZTO) değerli destekleriyle makina sektörünün Ege Bölgesi’ndeki en büyük buluşması olacaktır.

Misyonu “Yüksek teknolojiye sahip bir makina sanayisi” yaratmak olan takım tezgahları sektöründeki gelişmeleri Türk makina sanayinin hizmetine sunuyoruz.

Yüksek teknolojiye sahip hem yerli üretim hem de ithal takım tezgahlarını ve aksesuarlarını bir arada inceleme fırsatı bulabileceğiniz Maktek İzmir Fuarı’nın online davetiyesine http://forms.tuyap.com.tr/davetiye/index.php?Fid=1435 internet bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz değerli sektör mensuplarını ve paydaşlarımızı Maktek İzmir Fuarı’na davet ediyoruz.

 

Sektördeki gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edin.

      https://www.facebook.com/tiad.org/

      https://twitter.com/TIAD1992

      https://www.instagram.com/tiadofficial/

      https://www.linkedin.com/company-beta/10268528/

FOTO GALERİ
PARTNERLERİMİZ

27 Kasım 2021 Cumartesi